Hakkımda

İsmail Mursallı Kimdir?

Bilgi Teknolojileri konusunda eğitim geçmişine sahip “İnsan Kaynakları İş Ortağı” olmasından dolayı, bilgi teknolojilerini de her daim işinin bir parçası olarak düşünmüş ve dijital dönüşüm ve süreçlerin yeniden yapılanması aşamalarında kullanmıştır. BT ve İnsan kaynakları konularını birlikte yürütme, birbirleriyle kıyaslama ve süreçler arasında koordinasyon sağlama yeteneğine oldukça güvenmektedir. İnsan kaynakları fonksiyonlarının her aşamasında çalışma fırsatı bulmuş ve birçok farklı projeyi de başarıyla sonuçlandırmıştır. Öğrenmenin ve gelişimin çok yönlü olması gerektiği inancıyla, hem akademik, hem kişisel gelişim, hem de iş hayatında farklı konularda kendini geliştirmek için çeşitli projelerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Hem beyaz yaka, hem de mavi yaka ekiplerin yönetilmesi konusunda deneyimlidir.  Özellikle İnsan Kaynakları & Endüstri İlişkileri (İş Hukuku & Mevzuatı , İnsan Kaynakları Proje Yönetimi & Yetenek Yönetimi, Dijital Dönüşüm, Süreç Geliştirme, Değişim Yönetimi & Organizasyonel Yapılanma) konularında çalışmalarına devam etmektedir.

İnsan Kaynakları danışmanlık/eğitim süreçleri için destek almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz..

 

Hi!  You can contact me to get support on consultancy and training projects on Human Resources Management.

▪Experienced Human Resources Professional with a demonstrated history of working in some (White Goods Electronic, Automotive, Cooling) production industry.
▪Skilled in HR Project Management, Talent Management, Change Management, (Reorganization)Transformation Management, Digital HR Recruitment and Placement, Education & Training, Organizational Development, Quality Management Systems and Process Development. 

▪Other topics of interest: Social Media Management, Management Information Systems, Technology and Music..

 

Linkedin : https://www.linkedin.com/in/mursalli/

Xing        : https://www.xing.com/profile/Ismail_Mursalli

About.Me : https://about.me/ismursalli